Slogan

  • TOP09 Prostějov na Facebooku
  • RSS kanál TOP09 Prostějov

MUDr. Stanislav Spurný

MUDr. Stanislav SpurnýJmenuji se Stanislav Spurný. Narodil jsem se před 57 lety do Držovic u Prostějova, kde jsem žil do svých vysokoškolských studií. Po maturitě na prostějovském gymnáziu jsem začal studovat na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, kde jsem v červenci 1982 promoval. Krátce na to jsem nastoupil jako lékař na dětské oddělení prostějovské nemocnice. Od roku 1994 mám soukromou ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

Ženil jsem se jen jednou a se svou manželkou Alenou jsme se na dvacet let usadili ve Smržicích. V roce 2002 jsme se přestěhovali a stali se občany města Prostějova. Vychovali jsme dvě dcery a loni do rodiny přibyla vnučka.

Před čtyřmi lety jsem přijal nabídku kandidovat do městského zastupitelstva za TOP 09. Jsem od mládí konzervativně ukotvený, pravicově orientovaný a díky své profesi věřím, že i sociálně citlivý. Během uplynulého volebního období jsem pracoval po boku dalších pěti zastupitelů za TOP 09. Vytvořili jsme kompaktní opoziční tým čelící problematickým rozhodnutím radniční koalice. Neusiluji o osobní mandát, ale o podporu kandidátů TOP 09.

Jejich úspěch městu prospěje.