Slogan

  • TOP09 Prostějov na Facebooku
  • RSS kanál TOP09 Prostějov

Ing. Petr Šilhánek

Ing. Petr Šilhánek

Ano, máte úplnou pravdu. Už víc než 51 let se jmenuji Petr Šilhánek a jsem beznadějným Prostějovákem. Oba moji rodiče pocházejí z Prostějova, já jsem se narodil v Prostějově, oženil jsem se v Prostějově, z manželky Jiřinky jsem udělal Prostějovačku  a syna Jeníka mi taky uvítali na radnici v Prostějově. I vzdělání jsem získal v Prostějově, s jedinou výjimkou, kdy jsem byl ve škole v Ostravě, protože takovou školu zde zatím nemáme. Mimochodem, hádejte, kde jsem absolvoval autoškolu.

Nudné mi to u nás ve městě nepřipadá, myslím, že Prostějov je v takovém pomyslném středu republiky a ta zase ve středu Evropy, takže se domnívám, že je to dost důležité město.

A aby toho nebylo málo, mým koníčkem je sbírání drobných upomínek (jako pohledy, kalendáříky a další zajímavé drobnosti) taky hlavně z Prostějova nebo o Prostějově.  Do zaměstnání chodím denně a rád, taky v Prostějově.

No a tak se chci ucházet o přízeň Vás, ano Vás, co si tento medailonek čtete a pokud mě zvolíte, tak chci pomáhat, aby ten Prostějov byl ještě hezčí, a aby tu žili spokojení lidé.

Na závěr mi dovolte několik vážných vět. Od roku 1991 pracuji v bankovnictví, kde se svými kolegy nabízím klientům finanční služby. Proto bych se rád v případě svého zvolení angažoval v oblasti financí a hospodaření města. Mezi mé zájmy patří kultura a cestovní ruch, a proto nabízím svou pomoc i v těchto oblastech. Prostějov má několik významných objektů, které jsou ve špatném stavu, a které jsou při vhodné rekonstrukci schopny nabídnout prostory pro kvalitní služby v sociální nebo kulturní sféře. Namátkou zmiňuji Klášter Milosrdných bratří.

Chtěl jsem, aby to krátké povídání o mě bylo netradiční, tak pokud Vás neoslovilo nebo se Vám nelíbilo, tak se na mě nezlobte. Celý život je příliš vážný a tak každý upřímný úsměv má cenu zlata. Váš kandidát Petr Šilhánek z Prostějova.