Slogan

  • TOP09 Prostějov na Facebooku
  • RSS kanál TOP09 Prostějov

TOP 09 a nezávislí Prostějované představili své desatero

Tiskovou konferencí 9. září 2014 zahájili kandidáti TOP 09 a nezávislých Prostějovanů volební kampaň do podzimních komunálních voleb. Během úterního dopoledne představili novinářům a veřejnosti složení kandidátky i deset bodů volebního programu, které vychází ze zkušeností s prací v opozici, ale také z praxe odborníků, kteří figurují na kandidátce a na sestavení volebního programu se podíleli.

Kompletní volební program najdete zde >>

Volební program je sestaven z 10 základních kapitol. Každá kapitola je rozdělena do konkrétních bodů. „Některá témata jsme již rozpracovali do podrobných projektů, jiná mají prozatím podobu obecnějších vizí,“ vysvětluje Ing. Aleš Matyášek, první muž kandidátky. „Konkrétní akce odrážejí naši dosavadní práci v zastupitelstvu města i zkušenosti z různých komisí. Jsme přesvědčeni o jejich správnosti, budeme se jimi i nadále zabývat a prosazovat jejich realizaci. Vize jsou naše rámcové představy o problémech dlouhodobějšího charakteru nebo takových problémech, jejichž řešení je velmi obtížné,“ dodává Matyášek.

Ve volebním programu staví TOP 09 a nezávislí Prostějované na historii a památkách Prostějova, o které hodlá pečovat a využít je novými způsoby, např. jako atraktivní cíle pro turisty, ale také jako místa pro podnikatelské inkubátory. Celkově volební program klade důraz na podporu aktivních občanů v podnikání i v oblasti volnočasových a společenských aktivit. Nezapomíná však ani na témata bezpečnosti a sociální odpovědnosti, která je podle TOP 09 a nezávislých Prostějovanů nutné řešit komplexně ve spolupráci s odborníky.

Program je postaven na konzervativních hodnotách tak, aby každý občan města měl šanci ke zdravému rozvoji a prostor ke spokojenému životu. Jsme přesvědčeni, že tento program společně s Vámi uskutečníme. Zárukou jsou také kandidáti, kteří mají za sebou bohaté životní a pracovní zkušenosti a kterým můžete věřit. Víme, že to jde jinak!