Slogan

  • TOP09 Prostějov na Facebooku
  • RSS kanál TOP09 Prostějov

V senátních volbách mám jasno

Porod dítěte je vnímán jako přirozený začátek lidského života. Každý porod je však také střetem přírody a lékaře a často potenciální bitvou o život matky a dítěte. Ke komplikovaným porodům je povolán i dětský lékař. V takových chvílích se s MUDr. Alešem Nevrlou setkáváme profesně. S jeho příchodem na porodní sál vstupuje klid, moudrost i noblesa. A další nový začátek má dobrý konec.

Aleš vystudoval medicínu a po vzoru svého otce si vybral obor gynekologie a porodnictví. Tykáme si, známe se už od středoškolských studií. Aleš se stal primářem na gynekologickém oddělení v Kroměříži a ve Zlíně a jako zkušený lékař s vynikajícím renomé se vrátil do rodného Prostějova, kde buduje gynekologické oddělení na postu primáře. Druhým rokem jsme s Alešem i kolegové v komunální politice. On věru neplýtvá slovy, ale jeho vyjádření mají váhu a silnou promyšlenou argumentaci.

Když mi slíbil, že jako senátor nezanechá své profese, pak v senátních volbách mám jasno. Volím stoprocentního profesionála a nadšeného sportovce MUDr. Aleše Nevrlu.

MUDr. Stanislav Spurný, dětský lékař